Hakkımızda

EKİBİMİZ

Birtek Hukuk Avukatlık & Danışmanlık Ofisi 2018 yılında Av. Doç. Dr. Fatih BİRTEK tarafından kurulmuştur. 

Av. Doç. Dr. Fatih BİRTEK
1982 yılında Niğde'de doğmuştur. Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2006 yılı mezunu olup, yüksek lisansını 2008 yılında Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde; doktorasını ise 2012 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalında tamamlamıştır.
2012 yılında yardımcı doçent, 2017 yılında Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanında Doçent ünvanlarını almıştır. Halen Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve aynı zamanda Kayseri Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini yürütmektedir.
Av. Doç. Dr. Fatih BİRTEK'in ceza ve ceza muhakemesi hukuku, tıp hukuku, bilişim hukuku, insan hakları hukuku ve idare hukuku alanına ilişkin yayınlanmış çok sayıda kitap ve makale çalışması bulunmaktadır.

Av. Mustafa Onur YAPAR

1993 yılında Kayseri'de doğmuştur. 2017 yılında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Avukatlık stajını İstanbul Barosu'nda tamamladıktan sonra 2019 yılında Kayseri Barosu'na kayıt olmuştur. Halen Kayseri Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini yürütmektedir. Aynı zamanda Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Tezsiz Yüksek Lisans programına devam etmektedir.